Pościel

Banner
Banner
 • Cena
  • -
 • Sortowanie
  • Data (od najnowszych)
  • Data (od najstarszych)
  • Cena (od najtańszych)
  • Cena (od najdroższych)
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
 • Filtry
 • Sortowanie
 • Wybrane filtry:

Banner
Banner

Chwila, w której można zakończyć dzień, zanurzając stopy i całe ciało w czystej, świeżej i pachnącej pościeli to dla wielu osób ulubiona część doby. Jednak aby ta sytuacja była naprawdę przyjemna, poszewki nie mogą być byle jakie; ze wspaniałego, relaksującego rytuału nic nie wyjdzie, jeśli bielizna pościelowa będzie brudna i zaplamiona, ale też sprana, z nieatrakcyjnym motywem albo wykonana z nieodpowiedniego materiału. Na szczęście w naszym sklepie wybór pościeli jest tak ogromny, że bez problemu można dopasować odpowiednie poszewki do każdego wnętrza i stylu wystroju. Oczywiście w tej dziedzinie, jak i w każdej innej, pojawiają się i odchodzą rozmaite mody, często zbieżne z ogólnymi tendencjami dotyczącymi wystroju wnętrz. Na co warto postawić, co wybrać? Co to dziś znaczy modna pościel młodzieżowa?

Modne komplety pościeli to bardzo często te zdobione różnego rodzaju nadrukami, zwykle z dużym przymrużeniem oka. Najczęściej kierowane są do śpiących pod nimi par, ale też do nastolatków. Partnerzy mogą wybrać m.in. takiego rodzaju zabawne napisy, jak Queen of the House i King of the Bed, Mr Right i Mrs Always Right, The Boss i The Real Boss. Oczywiście tego typu podpisy odnoszą się do dwóch stron łóżka, wyraźnie wydzielonych i zaznaczonych na pościeli odmienną kolorystyką. Żeby było jeszcze zabawniej, część przeznaczona dla jednej postaci z pary – zwykle kobiety albo zwierzaka domowego – jest zdecydowanie większa niż tej drugiej, spychanej na brzeg łóżka.

Również modna pościel młodzieżowa bardzo często zdobiona jest różnymi humorystycznymi napisami. Nikt bowiem tak nie doceni inteligentnej gry słów, wieloznaczności oraz rozmaitych podtekstów, jak nastolatki. Te, które nie mają nic przeciwko temu, by spać ze swoimi zwierzakami mogą np. zdecydować się na modne komplety pościeli z napisami My side i Cat side albo My side i Dog side. Ponieważ większość młodych osób zna angielski, można pokusić się też o inne zabawne teksty w tym języku, jak Let's Avocuddle, wypowiadane przez dwie połówki awokado, albo o pościel z żółtymi uśmiechniętymi symbolami i podpisami Smiley Faces.

Jeśli chodzi o kolorystykę, również moda pościelowa odzwierciedla zachwyt Polaków bielą, szarością i pastelami w ogóle, uosabiającymi w naszym kraju tzw. styl skandynawski. Wiele osób chętnie kupuje poszewki na kołdrę właśnie w tych barwach. Natomiast modna pościel młodzieżowa, szczególnie ta dla chłopców, bardzo często wykorzystuje wyraziste zestawienia typu czerń i biel. Jeśli interesuje nas właśnie pościel młodzieżowa, sklep MagiaZakupow.com to z pewnością właściwy adres.

Zabawny napis, ciekawy nadruk czy też atrakcyjna kolorystyka to oczywiście nie wszystko, czego trzeba, by w pościeli spało się komfortowo i przyjemnie. Równie ważne jest to, by zarówno kołdra i poduszka, jak i sama bielizna pościelowa zapewniały odpowiedni komfort termiczny. Spokojny sen będzie z pewnością wspomagał materiał przyjemny i jedwabisty w dotyku, jak na przykład mikrofibra. Taka tkanina jest niezastąpiona zwłaszcza latem, zapewniając wówczas upragnione poczucie chłodu.