Pościel

Pościel młodzieżowa i modne komplety pościeli – humor i styl w sypialni Głęboki i spokojny nocny sen w znaczący sposób wpływa na to, jak się czujemy oraz na to, jaki będzie nasz kolejny dzień. Aby każdej nocy wypocząć w optymalny sposób, musimy zadbać o higienę snu m.in. zapewniając sobie świeże powietrze oraz wyciszając się. Nic jednak nie wpłynie na sen tak dobrze, jak odprężające uczucie podczas leżenia wygodnej pościeli. Jeszcze lepiej, kiedy poza wygodą doskonalone się prezentują – tak że, aż chce się w nich położyć i po prostu zasnąć.

Banner
Banner
 • Rozmiar
 • Cena
  • -
 • Sortowanie
  • Data (od najnowszych)
  • Data (od najstarszych)
  • Cena (od najtańszych)
  • Cena (od najdroższych)
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
 • Filtry
 • Sortowanie
 • Wybrane filtry:

Banner
Banner

Chwila, w której można zakończyć dzień, zanurzając stopy i całe ciało w czystej, świeżej i pachnącej pościeli to dla wielu osób ulubiona część doby. Jednak aby ta sytuacja była naprawdę przyjemna, poszewki nie mogą być byle jakie; ze wspaniałego, relaksującego rytuału nic nie wyjdzie, jeśli bielizna pościelowa będzie brudna i zaplamiona, ale też sprana, z nieatrakcyjnym motywem albo wykonana z nieodpowiedniego materiału. Na szczęście w naszym sklepie wybór pościeli jest tak ogromny, że bez problemu można dopasować odpowiednie poszewki do każdego wnętrza i stylu wystroju. Oczywiście w tej dziedzinie, jak i w każdej innej, pojawiają się i odchodzą rozmaite mody, często zbieżne z ogólnymi tendencjami dotyczącymi wystroju wnętrz. Na co warto postawić, co wybrać? Co to dziś znaczy modna pościel młodzieżowa?

Modne komplety pościeli to bardzo często te zdobione różnego rodzaju nadrukami, zwykle z dużym przymrużeniem oka. Najczęściej kierowane są do śpiących pod nimi par, ale też do nastolatków. Partnerzy mogą wybrać m.in. takiego rodzaju zabawne napisy, jak Queen of the House i King of the Bed, Mr Right i Mrs Always Right, The Boss i The Real Boss. Oczywiście tego typu podpisy odnoszą się do dwóch stron łóżka, wyraźnie wydzielonych i zaznaczonych na pościeli odmienną kolorystyką. Żeby było jeszcze zabawniej, część przeznaczona dla jednej postaci z pary – zwykle kobiety albo zwierzaka domowego – jest zdecydowanie większa niż tej drugiej, spychanej na brzeg łóżka.

Również modna pościel młodzieżowa bardzo często zdobiona jest różnymi humorystycznymi napisami. Nikt bowiem tak nie doceni inteligentnej gry słów, wieloznaczności oraz rozmaitych podtekstów, jak nastolatki. Te, które nie mają nic przeciwko temu, by spać ze swoimi zwierzakami mogą np. zdecydować się na modne komplety pościeli z napisami My side i Cat side albo My side i Dog side. Ponieważ większość młodych osób zna angielski, można pokusić się też o inne zabawne teksty w tym języku, jak Let's Avocuddle, wypowiadane przez dwie połówki awokado, albo o pościel z żółtymi uśmiechniętymi symbolami i podpisami Smiley Faces.

Jeśli chodzi o kolorystykę, również moda pościelowa odzwierciedla zachwyt Polaków bielą, szarością i pastelami w ogóle, uosabiającymi w naszym kraju tzw. styl skandynawski. Wiele osób chętnie kupuje poszewki na kołdrę właśnie w tych barwach. Natomiast modna pościel młodzieżowa, szczególnie ta dla chłopców, bardzo często wykorzystuje wyraziste zestawienia typu czerń i biel. Jeśli interesuje nas właśnie pościel młodzieżowa, sklep MagiaZakupow.com to z pewnością właściwy adres.

Zabawny napis, ciekawy nadruk czy też atrakcyjna kolorystyka to oczywiście nie wszystko, czego trzeba, by w pościeli spało się komfortowo i przyjemnie. Równie ważne jest to, by zarówno kołdra i poduszka, jak i sama bielizna pościelowa zapewniały odpowiedni komfort termiczny. Spokojny sen będzie z pewnością wspomagał materiał przyjemny i jedwabisty w dotyku, jak na przykład mikrofibra. Taka tkanina jest niezastąpiona zwłaszcza latem, zapewniając wówczas upragnione poczucie chłodu.

Pościel młodzieżowa i modne komplety pościeli – humor i styl w sypialni
Głęboki i spokojny nocny sen w znaczący sposób wpływa na to, jak się czujemy oraz na to, jaki będzie nasz kolejny dzień. Aby każdej nocy wypocząć w optymalny sposób, musimy zadbać o higienę snu m.in. zapewniając sobie świeże powietrze oraz wyciszając się. Nic jednak nie wpłynie na sen tak dobrze, jak odprężające uczucie podczas leżenia w wygodnej pościeli. Jeszcze lepiej, kiedy poza wygodą doskonalone się prezentują – tak że, aż chce się w nich położyć i po prostu zasnąć.

Pościel do każdej sypialni​
Sypialnia to bardzo osobista strefa, do której dostęp mają tylko najbliżsi. Znajdują się tam przedmioty, które mają istotne znaczenie. Niektóre z nich mają większe, i mniejsze znaczenie, ale niemal wszystko wiąże się z pewną symboliką lub wspomnieniami. Nie inaczej może być z pościelą. Bezduszne, proste wzory psują całą kompozycję i prywatność w sypialni. Zamiast tego warto zdecydować się na jeden z oferowanych wzorów – stylowa pościel bawełniana wpasuje się w każdy nastrój panujący w pokoju. Szczególnie kiedy bardzo zależy nam na wyposażeniu sypialni w bardzo spersonalizowany sposób.

Pościele dla dwojga​
Na pewnym etapie niemal każdego z nas przychodzi moment, kiedy spotykamy na swojej drodze człowieka, którego darzymy ogromnym uczuciem. Często kończy się to wspólnym zamieszkaniem, a następnie założeniem rodziny. Aby wspólne życie utrzymane było w harmonii, potrzebne jest dodanie do niego nieco kolorytu. Jednym ze sposobów jest wybranie stylowych pościeli dla par. Najpopularniejszymi ze wzorów są patterny z kolekcji Queen&King, które pozwalają małżonkom lub partnerom poczuć prawdziwą władzę i wysoki status. Romantyczną i ciekawą opcją jest również motyw Mr&Mrs True Love – biały kolor z prostymi motywami idealnie pasuje do modernistycznego wystroju sypialni. The Boss & The Real Boss to kolejna pościel pasująca dla każdej pary.

Wzory w sypialni​
Stylowe i wygodne pościele ze sklepu to opcje nie tylko dla par – pamiętamy również o osobach, które wciąż szukają swojej drugiej połówki. Pościel Smiley Faces ze wzorami uśmiechniętych emoji poprawi humor każdej osobie, która
tylko spojrzy na pościel. Minimalistyczny design pościeli Let’s avocuddle spodoba się każdemu właścicielowi sypialni, dla którego najważniejszy jest porządek i harmonia. Miłośnicy zwierząt mogą z kolei wybrać pościel My Side&Dog Side. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujemy, najwyższa jakość wykonania sprawia, że zawsze będziemy zadowoleni.