FAQ

Nie, do złożenia zamówienia konto nie jest potrzebne, jednak posiadanie go daje więcej możliwości.

Na termin realizacji składa się zarówno czas przygotowania zamówienia (dostępność towaru), jak i czas dostarczenia paczki przez kuriera/listonosza. W zależności od dostawcy może wynosić:

Poczta Polska: 3-5 dni robocze
Paczkomaty 24/7: do 2 dni roboczych
DPD: 1 dzień roboczy

Średni czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi ok. 3 dni robocze, lecz może on ulec nieznacznemu wydłużeniu.

Termin wymaganej wpłaty wynosi 7 dni. Po upływie tego czasu zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

Możliwe jest dokonanie płatności poprzez
A) Przelew tradycyjny na konto sklepu Magia Zakupów
nr konta: 33 1140 2004 0000 3102 7220 8589
W tytule przelewu prosimy wpisać NUMER ZAMÓWIENIA.
B) Serwisy płatności natychmiastowych – Dotpay.pl oraz Paypal
C) Płatność za pomocą karty kredytowej Visa, Master Card .
D) Płatność przy odbiorze – należność będzie pobrana przez kuriera podczas dostarczenia paczki.

Tak, jest możliwy zwrot towaru na zasadach odstąpienia od umowy – masz na to 21 dni od momentu otrzymania przesyłki. Pamiętaj aby zwracany towar nie był uszkodzony, nie posiadał śladów noszenia, był wolny od zapachów, makijażu itd. oraz posiadał oryginalne opakowania.
Dokładne informacje dotyczące procedury zwrotu znajdziesz w regulaminie.

Jeśli zauważysz coś niepokojącego w wyglądzie paczki – będzie ona np. Bardzo zniszczona, podziurawiona lub może zachodzić podejrzenie, że podczas transportu była otwierana (zdarte taśmy, rozklejona koperta) powinieneś sprawdzić zawartości i stan przesyłki w obecności kuriera lub dostawcy. W przypadku stwierdzenia braków w towarze czy zniszczeń zakupionych przedmiotów kurier spisze z Tobą protokół odmowy przyjęcia towaru z uwagi na jego uszkodzenia. Dzięki temu szybciej będziemy w stanie dostarczyć Ci nowy niezniszczony towar i znaleźć winnego ;)

Aby zareklamować produkt

1) czytelnie wypełnij formularz reklamacji, dołączony do przesyłki
(dostępny również w wersji do wydruku pod adresem: www.magiazakupow.com/download/index/FORMULARZ_REKLAMACJI_TOWARU_MAGIA_ZAKUPOW1.doc .),
2) następnie odeślij go razem z towarem i dowodem potwierdzającym zakup (np. faktura, paragon) na adres:
Magia Zakupów
Dębowiec 748
38-220 Dębowiec
Z wyraźnym dopiskiem REKLAMACJA
Pamiętaj, aby zapakować odsyłany towar w odpowiedni sposób zgodnie z jego właściwościami, tak aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom powstałym podczas transportu. Sklep ustosunkuje się do reklamacji w ciągu 14 dni kalendarzowych.
Reklamacji nie podlegają uszkodzenia spowodowane niewłaściwym lub niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem, konserwacją lub niezachowaniem wskazówek lub zaleceń producenta. Reklamacje rozpatrywane są przez Sprzedającego na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego dotyczącego rękojmi za wady.

Tak, jest taka możliwość. Należność będzie pobrana przez kuriera podczas dostarczenia paczki.

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej - możesz jedynie odebrać zamówienie już wcześniej złożone na sklepie.
Jeśli chcesz odebrać towar osobiście, podczas składania zamówienia zaznacz opcję "Odbiór osobisty", gdy Twoje zamówienie będzie gotowe dostaniesz od nas e-mail z informacją kiedy możesz je odebrać.

Kwestie zmian w zamówieniach rozwiązywane są indywidualne – w takiej sytuacji ważny jest szybki kontakt, dlatego prosimy kontaktować się telefonicznie z biurem obsługi. 

Wypełnij formularz zwrotu/wymiany towaru (dołączony do paczki lub pobrany z podstrony z regulaminem) odeślij do nas oryginalnie zapakowaną rzecz (przypominamy, że tak jak przy zwrotach nie może ona być brudna, zniszczona, nosić ślady użytkowania itp.) wraz z formularzem, w którym zaznaczyłeś na co chcesz wymienić daną rzecz. Poprawnie wypełniony formularz jest bardzo ważnym elementem przy zwrotach/wymianie ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo naszego i Twojego czasu :)

Każdemu zdarzają się pomyłki, więc musisz nam wybaczyć :) Skontaktuj się z nami telefonicznie (koniecznie przygotuj numer zamówienia), i opowiedz o tym co się stało - jeśli faktycznie doszło do pomyłki odeślij do nas towar wraz z wypełnionym formularzem, krótko opisując jaka rzecz została pomylona i poczekaj aż na nasz koszt odeślemy Ci właściwą.

Niestety może się okazać, że Twoja paczka zaginęła podczas gdy kurier czy listonosz miał ją doręczyć. Skontaktuj się z nami niezwłocznie – wspólnie załatwimy tę sprawę, złożymy reklamację u dostarczyciela i postaramy się o nową przesyłkę dla Ciebie :)

Jeśli masz jakiekolwiek sugestie, co możemy poprawić lub zmienić, nie wahaj się skontaktować się z nami pod adresem: sklep@magiazakupow.com

Będzie nam bardzo miło pozostać z Tobą w kontakcie! Zapraszamy na nasz fanpage (link FB), gdzie na bieżąco informujemy o nadchodzących promocjach oraz nowych produktach.

Dane firmy, a także informacje na temat procedur postępowania oraz polityki Sklepu znajdują się w Regulaminie Sklepu magiazakupow.com

Pracujemy pon-pt od 8:00 do 16:00, więc jeśli zamówienie zostało złożone np. w piątek popołudniu, zostanie nadane dopiero w nowym tygodniu.

 

Zajrzyj najpierw tutaj: http://www.magiazakupow.com/blogerki/wspolpraca

Dokładamy wszelkich starań aby wyprzedające się produkty, były na bieżąco uzupełniane – jednak nie zawsze jest to możliwe. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie gdy produkt, na który oczekujesz będzie dostępny kliknij „POWIADOM MNIE O DOSTĘPNOSCI PRODUKTU” (znajdziesz tuż pod wyborem rozmiaru) - Wtedy nawet, jeśli produkt wróci do sprzedaży tylko na chwilę, nic Ci nie umknie. 

Wszystko zależy od tego czy zależy Ci na czasie. Kurier czy paczkomat to najszybsze formy dostawy, natomiast na listy trzeba dłużej zaczekać.
Dodatkowo przy wyższych kwotach zamówień polecamy wybrać opcję kuriera, gdyż zabezpieczymy się wówczas przed ewentualnym zaginięciem przesyłki w drodze.

O zmianach w statusie Twojego zamówienia będziesz na bieżąco informowany e-mailowo oraz po zalogowaniu na swoje konto u nas na sklepie w zakładce „TWOJE ZAMÓWIENIA”.

Newsletter

Zapisz się i odbierz 20 zł rabatu na zakupy w naszym sklepie

Kod rabatowy dotyczy zamówień powyżej 220 zł.