Współpraca z blogerkami

Jesteś kreatywna, pracowita, masz w głowie masę pomysłów, lubisz nowe wyzwania i masz swój własny oryginalny styl? Być może to właśnie Ciebie szukamy! Jeśli prowadzisz bloga, masz grono zaufanych czytelniczek, jesteś sympatyczną osobą – pisz do nas śmiało! Estetyczne blogi, interesujące posty i dobra jakość zdjęć – zawsze trafią prosto do naszego serca. Współpracujące z nami blogerki staramy się promować na naszym Facebooku czy podstronie sklepu. Często razem z nimi organizujemy różnego rodzaju akcje promocyjne czy konkursy.

Dla nas tak samo jak i dla osób prowadzących blogi najważniejszy jest odbiorca – czytelnik czy klient – dlatego wkładamy całe serce w sposób przygotowania współpracy. Jest nam niezmiernie miło gdy dostajemy e-maile od blogerek z powiadomieniem o poście, w którym został wykorzystany produkt z naszego sklepu. Każdy taki post czytamy z uwagą i uśmiechem na ustach – gdyż dzięki takiemu zaangażowaniu nasi obserwatorzy zyskują dodatkowe inspiracje, które pozwalają im rozwijać swój własny styl.

Jesteś zainteresowana?

Napisz do nas e-mail, w którym w kilku zdaniach opiszesz siebie i swojego bloga. Lubimy kiedy osoby, które pragną z nami współdziałać dają nam możliwość poznania się – dzięki czemu jesteśmy w stanie lepiej dopasować formę współpracy do konkretnej osoby i bloga. Zachęć nas do obejrzenia Twojego miejsca w sieci, w miarę jak najlepiej ilustrując nam Twój styl i sposób pisania. Nie zapomnij wspomnieć o tym jakie ciuchy lubisz nosić! Na koniec dorzuć garstkę statystyk Twoich stron (najlepiej w formie screenu) i czekaj na odpowiedź! Odpowiemy na Twój e-mail najszybciej jak tylko się da.

Możesz skorzystać z formularza zgłoszenia lub wysłać e-mail na adres

Zgłoś współpracę

Bannery na strone

Newsletter

Zapisz się i odbierz 20 zł rabatu na zakupy w naszym sklepie

Kod rabatowy dotyczy zamówień powyżej 220 zł.